Aile üyeliği nedir?

CevaplaKazan üyeliğin üzerinden sunulan bu yeni özellik ile anneni/babanı mevcut üyeliğin üzerine kaydederek onların yaş grubuna ya da ilgi alanlarına ait anketlere senin üzerinden katılmalarını sağlayarak sana daha fazla kazanç elde etme fırsatı sunan bir çeşit referans sistemidir.

Annene/babana gelen anketler senin profiline tanımlanacağı için anketin çıkışında ilgili TL miktarı direkt senin hesabına yansıtılacaktır.

Bu özelliği kullanmaya başlaman için yapman gereken işlem çok basit. Profiline giderek aile ekle kısmından ilgili alanları doldurup kaydetmek.

Aile üyeliğinin şartları nelerdir?

  • Aile üyeliğine, anne/babanı kaydedebilmen için ilk şart, annenin/babanın kendi adlarına CevaplaKazan'a ait üyelikleri olmamasıdır.
  • Annen/baban ile aynı evde yaşıyorsan, bu uygulamadan faydalanabilirsin. Bu grup için gelen anketler belirli süre ile profilinde açık kalacağı için farklı evlerde yaşıyorsan katılım şansın düşecektir.
  • Aile üyeliklerinde anne/baba için alt yaş sınırı 35, üst yaş sınırı ise 90 yaştır.
  • Aile üyeliği kayıtlarında annenin/babanın doğum yılı, adı, soyadı ve telefon numarası zorunlu girilmesi gereken bilgilerdir. Diğer bilgiler opsiyoneldir.
  • Kayıt işlemleri sonrasında aile üyeleri için gelen anketler olduğunda ilgili anket kim için geldiyse telefon o kişiye verilmeli ve tüm anketi ilgili kişinin doldurması beklenmektedir.
  • Aile anketleri anne baba ile bir arada olunan akşam saatlerinde gönderilecek ve belirli saat sınırı ile açık tutulacaktır.
  • Anketlerin sonun da anketin gönderildiği aile ferdinin telefonuna bir doğrulama kodu gönderilecektir. Bu kodu ilgili alana girdiğinde anketi başarılı şekilde tamamlanmış olacaktır. Bu nedenle kayıt esnasında girilen bilgilerin doğru olduğundan emin olun.
  • Aile için gelen anketler anne/babanı kaydederken girdiğin yaş ve cinsiyet bilgilerine göre gönderileceği için kendi bilgilerinle ankete katılmaya çalışırsan elenirsin.

Aile üyeliğinden nasıl çıkarım?

Anneni/babanı üyelikten çıkartmak istersen ya da anne/baban kendi adına üyelik açmak isterlerse, profilinde ilgili alanda aile üyesini sil butonunu kullanarak silme işlemini kolayca yapabilirsin.